هتل فردوس مشهد

     

(4 نظر)

تعداد نظرات كاربران

     

-----

تاريخ آخرين نظر ارسالي

 
 

نظرات كاربران

 
 

تاريخ ورود به هتل: 1392/8

از شهر: تهران

نام ميهمان: طیب

سلام من 3 شب در این هتل اقامت داشتم . برخورد کارکنان عالی بود و از صبحانه و رستوران راضی بودم چون کیفیت غذا بسیار بالا بود . خدمات خانه داری اتاقها هم خوب بود فقط تنها مساله ای که من داشتم این بود که مبل اتاقی که من در آن بودم تمیز نبودوباآن مشکل داشتم ولی از نظر تخت خواب و بقیه موارد مشکلی نداشت . در کل از اقامتم در این هتل راضی بودم.

تاريخ ارسال نظر: 1392/8/26

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/8

از شهر: كرمان

نام ميهمان: حميد

در مقايسه با هتلهاي هم درجه در ايران و كشورهايي كه من رفته ام از بهترين هتلهاست . نظم و تميزي و برخورد كاركنان آن عالي بود . كه شك مي كردي در ايران هستي! اما شب آخر اقامت ما فن كوئل خاموش شد و همسرم سرما خورد نميدانم به خاطر تعداد كم مسافرين در فصل سرما بود يا اشكال ديگري بو د . اما اگر قول بگيريد كه فن كوئل را خاموش نكنند هتل عالي است . اشكال ديگري كه داشت البته به هتل برنمي گردد .رزرو اينترنتي ما بود كه اعلام كرده بود تخفيف دارد اما ظاهرا اتاق با امكانات كمتر و با همان قيمت برد هتل براي ما گرفته بود . كه هم از اعتبار هتل كم مي كند و هم از اعتماد مشتري سايت.

تاريخ ارسال نظر: 1392/8/20

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/6

از شهر: اصفهان

نام ميهمان: مرضیه

ما در شهریور سال91دراین هتل اقامت داشتیم واقعا عالی بود برخورد پرسنل بسیار مودبانه و خوب بودواقعا لذت بردیم.اقامت در این هتل را به شما توصیه میکنیم....

تاريخ ارسال نظر: 1391/12/7

 

تاريخ ورود به هتل: 1390/3

از شهر: اصفهان

نام ميهمان: امید

این هتل واقعا عالیه برخورد کارکنانش خیلی مودبانه است سال 90 که من برای اولین به این هتل اومدم از طرز برخورد پرسنل اونجا واقعا لذت بردم از بابت غذا خوب و مطلوبه اتاق هتل بسیار تمیزه اتاق ما 2 تخته بود خیلی تمیز بود سرویس بهداشتی هم همینطور در کل امتیاز 9میدم بهش از 10 چون راضی بودم .

تاريخ ارسال نظر: 1391/2/13

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد