هتل آپارتمان پاسارگاد لاريجان

     

(10 نظر)

تعداد نظرات كاربران

     

-----

تاريخ آخرين نظر ارسالي

 
 

نظرات كاربران

 
 

تاريخ ورود به هتل: 1394/1

از شهر: تهران

نام ميهمان: رضا شریف فر

سلام من به توصیه پسرم که چند ماه قبل از این مجموعه استفاده کرده بودند به این هتل رفتم، به حق هتلی تمیز و زیبا و دنجی بود، از همه خدماتشان راضی هستم مخصوصا از حوضچه اختصاصی آبگرمش، تنها نقصان از دید بنده، نبود تجهیزات آشپزخانه است به ایم معنی که ظروف و وسایل آشپزخانه وجود ندارد فقط یک کتری و قوری دارد ، توصیه می کنم که وسایل مورد نیازتان را با خود ببرید. درکل از اقامت در این مجموعه به نسبت هزینه اش بسیار راضی هستم و از مدیریت محترم مجموعه آقای سمعی نژاد هم تشکر می کنم.راستی تلفن های مجموعه هم عوض شده، من با زحمت تونستم تلفن جدید را برای رزرو پیدا کنم، تلفن جدیدشان 01143357364 است

تاريخ ارسال نظر: 1394/2/2

 

تاريخ ورود به هتل: 1393/3

از شهر: تهران

نام ميهمان: پيام شريف فر

هتل آپارتماني بسيار بسيار تميز و دنج بود، من و همسرم 3روز ميهمان اين هتل بوديم که بسيار لذت برديم و آرامش گرفتيم، براي من و همسرم تميزي هتل از همه چيز با اهميت تر است که اين هتل از اين نظر بسيار عالي بود، حتي بهتر از عکس هاي توي سايت است، حوضچه آبگرم اختصاصي آن نيز بسيار تميز و خوب بود،من در طول اقامت به بازديد چندين هتل اطراف رفتم که شرايط آنها را ببينم و بسنجم، که واقعا اين هتل از همه تميز تر بود و حوضچه آبگرم اختصاصي آن که بزرگ و خارج از واحد اسکان است از بارزترين برتريهاي اين هتل نسبت به سايرين بود، البته قيمت روزهاي بين هفته ساير هتل ها کمي مناسب تر از اين هتل بود که در مجموع با توجه به موارد ذکر شده من باز هم اين هتل را براي اقامت انتخاب خواهم کرد، با تشکر از مدير محترم هتل، آقاي سمعي نژاد.

تاريخ ارسال نظر: 1393/3/17

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/6

از شهر: تهران

نام ميهمان: سید علی اکبر جلال زاده

با توجه به کارمند بودن این جانب که در تعطیلات میتونیم بیایم خیلی شلوغ وقیمتها متغییر است

تاريخ ارسال نظر: 1392/11/19

 

تاريخ ورود به هتل: 1390/3

از شهر: تهران

نام ميهمان: رضا رحیمی

به نظر من با این امکانات واین قیمت های پایین هم ضرر میکنید و هم شاید ورشکست شوید

تاريخ ارسال نظر: 1392/10/24

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/10

از شهر: آمل

نام ميهمان: سمانه امیری

هتل تمیز و خوبی بود. استخر اختصاصی داشت. در کل نسبت به قیمت خوب بود.

تاريخ ارسال نظر: 1392/10/14

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/7

از شهر: تهران

نام ميهمان: محمد رضا نصرالهی

با سلام به همه بازدید کنندگان از سایت هتل پاسارگادما به همراه گروهی از دوستان در تعطیلات عید قربان مهر 92 میهمان این هتل بودیم .از برخورد بسیار خوب مدیریت هتل و همکارانشان بسیار سپاسگذارم . لازم به ذکر است که ما قبل از مراجعه به منطقه آبگرم کلی تحقیق کردیم و ازاینکه هتل پاسارگاد را به عنوان محل اقامت دو روزه انتخاب کردیم خیلی خوشحالیم . همه چیز در حد خیلی خوب و کاملا"رضایتبخش بود از قیمت مناسب و نظافت سوئیتها و تمیزی وانهای آبگرم اختصاصی و موقعیت هتل در کانون روستا و نزدیک بودن رستوران و سوپر مارکت و بالاخص برخورد بسیار مناسب مدیریت و کارکنان هتل .لازم به توضیح است که ما یک گروه 10 نفره بودیم که مدت 2 روز در این هتل اقامت داشتیم و به همه دوستان و بازدید کنندگان عزیز توصیه می نمایم اقامت در این هتل را تجربه نمایند .

تاريخ ارسال نظر: 1392/7/27

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/1

از شهر: تهران

نام ميهمان: محمد رضا رسولی منفرد

باسلام خدمت دوستانما در 12 و 13 فروردین92 در این هتل اقامت داشتیم واقعاً نسبت به هتل آپارتمانهای دیگر این منطقه عالی است، از نظر تمیزی اتاقها و بزرگی واحدها و تمیزی حمام آبگرم و برخورد بسیار مناسب آقای صنعی نژاد به عنوان مدیر هتل واقعاً جای بسیار عالی برای اقامت می باشد. در ضمن از نظر جای پارک ماشین هم مشکلی نیست چون جلوی درب هتل جا برای پارک ماشین هست.

تاريخ ارسال نظر: 1392/1/18

 

تاريخ ورود به هتل: 1387/6

از شهر: تهران

نام ميهمان: بهار گلخندان

با سلام.این هتل واقعا تمیزه.ما سال 87رفتیم اونجا واقعا تمیزه فقط هبچ ظرف وظروفی داخل کابینت نبود.همچنین 2تا فالگیر اومدن در اتاق ما که اون سال کلی جیب مارو خالی کردن .میخواستم بگم این حرکت اصلا منظره خوبی نداشت.ممنون

تاريخ ارسال نظر: 1392/1/10

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد