هتل پرديس رشت

     

(10 نظر)

تعداد نظرات كاربران

     

-----

تاريخ آخرين نظر ارسالي

 
 

نظرات كاربران

 
 

تاريخ ورود به هتل: 1393/10

از شهر: تهران

نام ميهمان: علی معتمدی

بنده تنها یک شب اقامت داشتم و از غذای رستوران استفاده نکردم. ولی به نسبت ستاره هتل مناسب می باشد. صبحانه هتل خوب بود.

تاريخ ارسال نظر: 1393/10/11

 

تاريخ ورود به هتل: 0/0

از شهر: تهران

نام ميهمان: آزادی

سلام با عرض خسته نباشید .لطفا نسبت به رزرو اینترنتی اقدام کنین.بنده از هتل های دیگر توی شهرتون استفاده می کنم چون امکان رزرو آسان یا اینترنتی از تهران رو نداره.

تاريخ ارسال نظر: 1393/8/4

 

تاريخ ورود به هتل: 1393/6

از شهر: تهران

نام ميهمان: کاوه

بزرگترین حسن هین هتل موقیت مکانی اونه. تو شهر رشت به هر کی بگی میدان توشیبا بهتری راهنمایی رو می کنند. رفتار پرسنل عالی بود. بر خلاف هتلهای دیگه اصلا ازت در خواست انعام و شیرینی نمی کنند. غذاهای رستورانش عالی بود و تنوع غذاشم خوب بود. کافی شاپش خوب بود ولی بهتر از همه صبحانه کاملش بود که واقعا عالی بود. اگه دوباره بریم رشت حتما میریم این هتل

تاريخ ارسال نظر: 1393/7/5

 

تاريخ ورود به هتل: 1382/4

از شهر: تهران

نام ميهمان: بهار ص

اتاقها بسیار تمیز و سرویس خوب بود البته قیمت اتاقها یکم زیاد بود ولی در کل راضی بودم

تاريخ ارسال نظر: 1392/11/24

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/9

از شهر: تهران

نام ميهمان: شیرین

ما همیشه از تهران هتل رزرو می کنیم. اما اینبار بعد از رسیدن به رشت به دلیلی مجبور شدیم هتل مورد نظر را کنسل کنیم و ناچارا سری به هتل پردیس زدیم.اولش اصلا فکر نمی کردیم هتل مناسبی باشه اما بعد از دیدن اتاقش متوجه شدم کاملا تمیز است . اتاق ما چهار تخته و در طبقه چهارم بود. اتاق به صورتی ساخته شده بود که دوبلکس مانند بود و دوتخت طبقه پایین دو تخت در فضای بالایی بود. نکته خوبش این بود که هر دو قسمت دستشویی و حمام و حتی کمد لباس مجزا داشت.من که در تمیزی سختگیرم انصافا نتونستم مشکل خاصی، چه در سرویسها، چه در رختخوابها پیدا کنم .البته هیچ جا خونه خود آدم نمیشه! چرا؟ چون که بالشهایش برای زیر سر خانواده ما کمی بلند بود!صبحانه خوبی هم داشت و بچه های من که به ندرت صبحانه کامل می خورند با اشتها صبحانه خوردند.رفتار پرسنل هم خیلی خوب بود . مودب و محترم بودند . در کل سفری که داشت ناگهان به یک پشیمانی تبدیل می شد با اقامت در این هتل ، برای ما یک خاطره خوب شد .

تاريخ ارسال نظر: 1392/9/10

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/6

از شهر: زنجان

نام ميهمان: مهمان

با سلام ، مدیریت محترم هتل پردیس از تمامی زحمات شما تشکر ميكنم. در خصوص لباس فرم کارکنانتون حتماً اقدام کنید و تمام کارکنانتون رو ملزم به پوشش یکدست کنید. مخصوصاً اعضای رزرواسیون و رستوران.لباس کارکنان آشپزخانه خیلی کثیف بود امیدوارم بهشون هشدار بدین که تمیز باشن.مدیر تمیزی مثل شما باید اطرافشم تمیز باشه

تاريخ ارسال نظر: 1391/7/29

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/5

از شهر: گیلان

نام ميهمان: ناشناس

به هتل شما ازنظربهداشتی وغذا هیچ امتیازی نمی دهم.

تاريخ ارسال نظر: 1391/6/19

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/2

از شهر: ساري

نام ميهمان: مسافر

سلام من اقامتي در هتل پرديس نداشتم ولي خيلي دوست داشتم هتل پرديس رو ببينم واقعا هتل قشنگي هست-اميدوارم روزي هتل 5ستاره به حساب بياد.

تاريخ ارسال نظر: 1391/2/12

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد