هتل آپارتمان جام جم شيراز

     

(7 نظر)

تعداد نظرات كاربران

     

-----

تاريخ آخرين نظر ارسالي

 
 

نظرات كاربران

 
 

تاريخ ورود به هتل: 0/1

از شهر: کرج

نام ميهمان: امیر آراد

با توجه به اینکه از قبل این هتل را رزرو نموده بودم در زمان ورود به قدری آپارتمان تحویلی به ما مشکل داشت که به ناچار مدیر داخلی آپارتمان را عوض نمود ولی مشکلات حل نشد بلکه بیشتر هم شد 1-فقدان سشوار2-خراب تولات فرنگی3-خراب دوش حمام4-عدم نظافت کامل اتاق فقط سطحی نظافت می شد5-عدم رسیدگی به مشکلات ودرخواست ها (برای 3 بطری آب معدنی ودستمال کاغذی 2 ساعت زمان صرف شد6-خراب بودن تلوزیون وتصویر بد آن 7-خراب بودن گاز رومیزی8-صدای ناهنجار هود 9-نداشتن پارکینگ10-و....

تاريخ ارسال نظر: 1395/1/18

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/1

از شهر: تهران

نام ميهمان: گیسو

سلام . ما در فروردین 92 در این هتل اقامت داشتیم . با اینکه اصلا شلوغ نبود و اتاق خالی هم داشت ولی اصلا رسیدگی وجود نداشت . شیرهای آب همه کنده شده بودند بقیه شیرها هم زنگ زده و کهنه بودند . مبلهای اتاقها بسیار کثیف بودند . لامپ لوسترها سوخته و مثلا به لوستر 6 شاخه که کج هم ایستاده بود دو تا لامپ کم مصرف و یک لامپ شمعی زده بودند و بقیه خالی بود و کج ایستاده بود. رسیدگی افتضاح بود . اگر شب از سرما میمردی و 20 بار زنگ میزدی که پتو بیاورند ، فردا ظهر بدستت میرسید. صابون وشامپو و دستمال هم که انگار نه انگار در این هتل مردم ساکنند و به اندازه خون پدرشان برای این هتل به اصطلاح 4 ستاره پول داده اند . تنها حسنش صبحانه بود وگرنه بقیه چیزها درحد مسافرخانه. برای بیرون رفتن 45 دقیقه در لابی منتظر آژانس نشستیم (چون هتل ماشین ندارد !!! ) و آخر هم بعد از 45 دقیقه گفتند ماشین ندارد . و ما پیاده تا سر خیابان برای گرفتن دربست رفتیم . خلاصه ما که پولی را که بزحمت در طول سال جمع کرده بودیم و برای یک مسافرت خوب در عید برنامه ریزی داشتیم اصلا راضی نبودیم و واقعا حرام داریم .

تاريخ ارسال نظر: 1392/3/22

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/2

از شهر: ارومیه

نام ميهمان: رویا جعفری

با سلام، من و همسرم از تاریخ 4 اردیبهشت 91 به مدت سه شب مجبورا در این هتل اقامت داشتیم، اتاقها بسیار کثیف و مینی بار خالی و فقط آب معدنی داشت. هتل هیچ امکاناتی نداشت، یک چایی در کافی شاپ پیدا نمیشد، در صبحانه برای گرفتن نان باید چند دقیقه ای معطل می شدیم، منوی ناهار فقط یک یا دو غذا بود که یک ساعت یا بیشتر طول کشید. تنها حسن این هتل ساختمان و رستورانهای مجلل و سنتی هتل بود، آسانسور خراب بود و برای رفتن به طبقه دیگر باید 20 دقیقه منتظر آمدن آسانسور میشدیم، پذیرش پاسخگوی شکایات ما نبود. من این هتل را هتل یک ستاره هم ندیدم چه برسه 4 ستاره.

تاريخ ارسال نظر: 1391/2/11

 

تاريخ ورود به هتل: 1390/12

از شهر: مشهد

نام ميهمان: الميرا

سلام من و همسرم از 13اسفند تا 16 1390 در این هتل به مدت 3 روز اقامت داشتیم. خیلی خیلی راضی بودیم. از هر لخاظ عالی بود تنها مشکلی که داشت نور کم اتاق ها بود.پرسنل هم بسیار محترم بودند.

تاريخ ارسال نظر: 1391/2/9

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد