هتل پارت اصفهان

     

(9 نظر)

تعداد نظرات كاربران

     

-----

تاريخ آخرين نظر ارسالي

 
 

نظرات كاربران

 
 

تاريخ ورود به هتل: 1391/3

از شهر: استان البرز

نام ميهمان: حیدریان

با سلام من و همسرم تعطیلات خرداد سال 91 در این هتل اقامت داشتیم. هتلی بسیار تمیز بود من و همسرم کاملا" راضی بودیم برخورد پرسنل بسیار عالی بود. از همه مهمتر در مرکز شهر قرار داشت نزدیک سی سه پل وچهار باغ وهمچنین در حوالی میدان نقش جهان.کاخ چهل ستون وکاخ هشت بهشت بود و دسترسی به این اماکن آسان بودو احتیاج به وسیله حمل و نقل نبود.

تاريخ ارسال نظر: 1393/1/17

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/7

از شهر: تهران

نام ميهمان: پرنیان

من و خانواده ام 3شب در این هتل اقامت داشتیم . هتل خوبی بود و امکاناتش مناسب بود . تنها مشکلش جای پارک که حتی خود پارکینگ هم که برای 4یا 5 ماشین داره باز هم مناسب نیست . صبحانش هم خوب و متنوع. برخورد پرسنل نیز کاملا مناسب است.

تاريخ ارسال نظر: 1392/8/27

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/7

از شهر: تهران

نام ميهمان: سالک

من مهر 92 در اين هتل اقامت داشتم .اين هتل به نسبت قيمت امکانات خوبي دارد .بسيار تميز بود و به مراکز ديدني اصفهان نزديک بود. تنوع صبحانه خوب بود.هر چنددر کوچه باريکي قرار دارد و پارکينگ هم به ما نرسيد ولي در مجموع راضي کننده بود. تنها ايراد ان کمبود پارکينگ است

تاريخ ارسال نظر: 1392/7/27

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/3

از شهر: آذربایجان شرقی

نام ميهمان: محمدزاده

1- از شبکه اینترنتی که در لیست عنوان شده است هیچ خبری نیست.2- فضای اتاق اختصاص داده شده برای 4 نفر در حد 2-3 نفر بود. در واقع فضای خالی برای حرکت و گذاشتن وسایل موجود نبود.ضمنا برای 4 نفر فقط دو عدد صندلی و یک میز خیلی کوچک در اتاق موجود بود. بهتر از پتو یا لحاف که دارای ملحفه قابل تعویض و از جنس مناسب (غیر جاذب ذرات) باشد برای میهمانان در نظر گرفته شود.3- مسیر ورودی یا کوچه جهان آرا وضعیت خیلی نامناسب و ناهموار داشت. به طوری که رفت و آمد تاکسی ها با مشکل مواجه می شد. به طوری که به علت تنگی کوچه و ناآشنا بودن به محل هتل همیشه کرایه اضافی از ما می گرفتند.4- راهنمای تور یا آژانس گردشگری هم در هتل وجود ندارد.ای کاش در خصوص قیمت تاکسی ها و مسیرها و مکان های گردشگری اطلاعات کافی و جامع توسط دست اندرکاران ارائه می شد.5- روشنایی سالن ها و اتاق در حد پایینی است.

تاريخ ارسال نظر: 1392/5/31

 

تاريخ ورود به هتل: 1392/3

از شهر: تهران

نام ميهمان: لیلا

من تعطیلات خرداد 92 در این هتل اقامت داشتم بسیار هتل خوبی بودپیشرفته تر از عکسهایی بود که در این سایت گذاشته شده برخورد پرسنل خوب بودفاصله با مراکز دیدنی عالی بود به راحتی و بدون ماشین میشد از مراکز دیدنی مثل میدان نقش جهان و سی و سه پل دیدن کردغذا خوب بود و قیمتها مناسبدرکل اگر بازهم به اصفهان بروم این هتل را انتخاب خواهم کرد

تاريخ ارسال نظر: 1392/3/21

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/10

از شهر: تهران

نام ميهمان: امامي

پارکینگ ندارد!!! یک پارکینگ با ظرفیت 4-5 ماشین دارد که همیشه پر است و شما باید ماشینتان را در کوچه پارک کنید!! واقعاً مسخره بود چون در امکانات هتل ذکر شده که دارای پارکینگ است و به ازای آن هزینه می پردازیم!!! ولی به جز این !!! خوب بود.

تاريخ ارسال نظر: 1391/12/3

 

تاريخ ورود به هتل: 1391/7

از شهر: ساری

نام ميهمان: هادی

هتل خوبی بود.من 3 شب اقامت داشتم. از شبکه ای هو رزرو کردم. پارکینگش تنها مشکلش هست که من خوشبختانه ماشینم رو توو پارکینگ پارک کردم و با توجه به قرار گرفتن هتل در مرکز شهر نیازی به ماشینم نداشتم.ظرفیت پارکینگش هم حدود 8 ماشین بود. نظافت و خدمات و نوع برخورد پرسنل هم خیلی خوب بود. غذای هتل هم خوب بود

تاريخ ارسال نظر: 1391/7/8

 

تاريخ ورود به هتل: 1390/2

از شهر: مشهد

نام ميهمان: امير

در اردیبهشت ماه در این هتل اقامت داشتم و واقعا از برخورد خوب کارکنان هتل همه ی ما کمال رضایت رو داشتیم و خیلی به ما خوش گذشت.

تاريخ ارسال نظر: 1391/3/18

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد