درباره پرشين هتل

طي چند سال اخير رشد روزافزون استفاده از اينترنت در كشور ايران و عدم وجود مراجع مناسب براي اطلاع رساني و همچنين به علت وجود واحدهاي اقامتي مختلف در سراسر ايران و تنوع سليقه هاي مختلف و همچنين سطح درآمدهاي مختلف اقشار جامعه و نبود يك مرجع مناسب براي يك انتخاب درست، بر آن شديم تا با پياده سازي يك پايگاه اطلاع رساني در زمينه اطلاع رساني واحدهاي اقامتي ايران، خلايي كه در اين زمينه كاملا احساس مي شودرا با همياري ملت عزيز ايران و مراكز اقامتي تا حدودي برطرف نماييم. پرشين هتل، تنها با هدف اطلاع رساني و آشنايي ملت عزير ايران با تمامي واحدهاي اقامتي ايران راه اندازي شد تا همگان با در دست داشتن اطلاعات كافي اقدام به رزرو واحدهاي اقامتي خود نمايند.
پرشين هتل، اهداف بزرگي را براي معرفي مراكز اقامتي ايران در سر دارد، كه اين اهداف طي فازهاي مختلف در پرشين هتل راه اندازي خواهد شد.

در زير به برخي امكانات پرشين هتل كه بزودي در اين پرتال فعال خواهد شد اشاره مي نماييم:

1- معرفي كامل تمامي مراكز اقامتي ايران
2- تهيه گالري تصاوير از تمامي مراكز اقامتي ايران
3- تهيه اطلاعات بروز از تمامي واحدهاي اقامتي اعم از امكانات،خدمات،اطلاعات اتاق ها و...
4- امكان مقايسه واحدهاي اقامتي اعم از هتل ها و هتل آپارتمان ها جهت انتخاب يك واحد مناسب
5- تهيه موقعيت مكاني تمامي واحدهاي اقامتي ايران بر روي نقشه هاي آنلاين جغرافيايي
6- تهيه فيلم هاي واحدهاي اقامتي جهت يك انتخاب بهتر
7- نمايش نظرات ميهمانان واحدهاي اقامتي ايران در پرشين هتل
8- دسته بندي دقيق واحدهاي اقامتي ايران
9- ارائه نرخهاي بروز و آخرين پكيج هاي هتل ها
10- و دهها امكان ديگر

واضح است كه فعال سازي و پياده سازي امكانات بالا كاري بسيار دشوار و طولاني مي باشد كه با توجه به اهداف بلند مدت اين سايت بزودي بر همه آنها فائق خواهيم آمد. از اين رو دست همه عزيزاني كه به نوعي مي توانند ما را در ايجاد اين دايركتوري بزرگ از واحدهاي اقامتي ايران كمك نمايند را مي فشاريم و خوشحال خواهيم شد تا با ارائه نقطه نظرات خود مارا در اين مهم ياري نمايند.

با تشكر
مديريت سايت

 
 
 
كليه حقوق اين سايت براي پرشين هتل محفوظ مي باشد